Nieuwsbrief
Skichalets E-mail

E-mail Skichalets

Top content NL

Boek online of bel 0182 634 523 maandag t/m zaterdag van 09.00 tot 21.00 uur | WhatsApp WhatsApp

Afbeeldingen

  • sgr-logo
  • zoover-awardZoover
  • zoover-reviewZoover
  • Klantwaardering



Skichalet Blanchot


Ski-in/ski-out pistechalet. Écht helemaal op de blauwe piste, direct bij de skiliften en op niveau op maar liefst 2000 uiterst sneeuwzekere meters hoogte op de beste locatie van Les Menuires in het sfeervolle chaletdorp Reberty Village. Hier geen onpersoonlijke appartementencomplexen, maar alleen charmante chalets met veel hout en natuursteen. Wat een top chalet met meteen het hele Trois Vallées skigebied aan je voeten als je de deur uit stapt en ook nog eens 100% sneeuwgarantie bij je chalet, de gehele winter door. Aan het einde van de dag ski je terug tot aan je eigen outdoor hot-tub bubbelbad die al heerlijk voor je is aangezet en is de indoor sauna al helemaal op temperatuur. De skiklassen starten voor het chalet op een makkelijke piste, dus ideaal voor kinderen en beginners. De skishop is om de hoek en op 100 meter van je chalet vind je een gezellig Savoyaards restaurant met groot zonnig terras op de piste, zodat je zelf lekker kunt blijven zitten met je ‘vin chaud’ en veilig zicht hebt op de kids op de naastgelegen pistes. Alle zes slaapkamers hebben een eigen badkamer met douche, toilet en wastafel. De woon- en eetkamer heeft een grote open haard met comfortabele banken eromheen, een flatscreen tv en een aangrenzend zonnig terras-balkon op het zuiden. De saunaruimte heeft separaat een douche en toilet. Bij de deur die op de piste uitkomt is direct om de hoek een verwarmde skiberging met skischoendroger/verwarmer. En parkeren doe je gratis voor de deur. De chaletstaf betrekt een appartement elders in het chalet, dus je hebt volledige privacy.

Lees meer

Skichalet Blanchot - Les Menuires

Frankrijk > Les Trois Vallées - 3300 meter

Personen
14 - 19 personen
Slaapkamers
6 slaapkamers
Ski
Ski-in/ski-out en direct bij skilift
Ski
Bij centrum en direct bij après-ski
Ski
Ontbijt en diner in skichalet
Sauna
Sauna
WiFi
Outdoor hot-tub bubbelbad
WiFi
Gratis WiFi
Zoover: 8,9
per week vanaf

€ 690 per persoon

All Inclusive betekent: ontbijt, après-ski hapjes, driegangendiner, drankjes, bedlinnen, handdoeken, schoonmaak en eigen chaletstaf.
Lees meer over onze All Inclusive service

Indeling

PARTERRE

  • Twee- tot vierpersoonskamer met tweepersoonsbed, stapelbed in aparte ruimte, douche, toilet, wastafel
  • Twee- tot vierpersoonskamer met tweepersoonsbed, slaapbank, douche, toilet, wastafel
  • Skiberging (verwarmd)
  • Skischoendroger/verwarmer
  • Sauna, douche, toilet
  • Hot-tub bubbelbad

EERSTE VERDIEPING

  • Twee- tot vierpersoonskamer met twee enkele bedden, slaapbank, douche, toilet, wastafel
  • Tweepersoonskamer met twee enkele bedden, douche, toilet, wastafel
  • Woon- en eetkamer, open haard, flatscreen tv
  • Toilet
  • Keuken

TWEEDE VERDIEPING

  • Twee- tot driepersoonskamer met drie enkele bedden, douche, toilet, 2x wastafel
  • Tweepersoonskamer met tweepersoonsbed, douche, toilet, wastafel

Lees meer Frankrijk – Les Menuires Skichalet Blanchot

Onze chaletstaf

De chaletstaf is als het ware onzichtbaar aanwezig. Het is jóuw chalet en het is jóuw vakantie.
Lees meer

Les Menuires

Skichalet Blanchot ligt in Les Menuires, dit is een groot en modern skistation bestaande uit meerdere dorpsdelen. Wij houden niet van hoogbouw en betonnen complexen en daarom hebben wij ons chalet gekozen in het op 2000 meter hoge en charmante dorpsdeel Reberty Village. Hier vind je alleen maar sfeervolle pistechalets die uit hout en natuursteen zijn opgetrokken. Les Menuires is in de jaren zestig van de vorige eeuw gebouwd. De moderne bouwstijl is gelukkig jaren geleden afgezworen, met als gevolg de renaissance van de traditionele sfeervolle chaletbouw. Alles moet in overeenstemming zijn met de omringende natuur. Zo ook het chaletdorp Reberty Village waar skichalet Blanchot staat te pronken. Het chaletdorp heeft een vriendelijke uitstraling en verschilt in alles met het oorspronkelijke skistation. In Reberty Village vind je alleen maar mooie luxe chalets die een fraaie combinatie zijn van de authentieke Savoyaardse bouwstijl met modern comfort. Idyllisch gelegen, hoog in de bergen en met uitzicht op toppen die gedurende 365 dagen per jaar bedekt zijn met sneeuw. Direct aan de piste en naast het gezellige centrum met overdekt zwembad, fitnesscentrum, mooie restaurants met grote zonnige pisteterrassen en een levendige après-ski met cafés en een discotheek.

  • Op 2000 meter hoogte het dorpsdeel waar het skichalet ligt
  • In Les Menuires charmante chaletdorp Reberty Village
  • Reberty Village is in authentieke stijl met veel hout en natuursteen
  • Gezellige après-ski op ondermeer piste terras met live muziek
  • Uitbundige après-ski in La Folie Douce
  • In autoluwe chaletwijk
  • Zeer kindvriendelijk en Nederlandstalige skijuffen

Les Trois Vallées

In 1925 is het idee gelanceerd om van Les Trois Vallées één van de grootste skigebieden ter wereld te maken. We kunnen nu zeggen dat dit in alle opzichten is gelukt. Een ski-universum met meer dan 12 bergtoppen die uittorenen boven de 2500 meter waardoor er steeds sneeuwzeker geskied kan worden van september tot midden mei. Als we daar nog de diverse gletsjers bij optellen is het poedersneeuwparadijs Les Trois Vallées een skigebied dat op geen enkele wijze geëvenaard kan worden. Chaletdorp Reberty Village, nabij het centrum van Les Menuires, is gebouwd voor de liefhebbers van het echte skiën. De pistes zijn perfect onderhouden en beschikken over een optimale besneeuwing, het gehele seizoen door. De liften in de Trois Vallées zijn perfect op elkaar aangesloten. Iedere lift ontsluit weer nieuwe liften. De dag begint bij het onderbinden van de ski’s direct bij het skichalet. Van hieruit ben je met een paar liften in Val Thorens. Ga ook eens naar Méribel of naar de pistes van het rijk beboste La Tania en het sprookjesachtige ‘rich and famous’ Courchevel. De pistes direct bij het skichalet zijn voor de beginnende skiër en snowboarder ideaal. Dus als je met kinderen bent komen zij veilig thuis. Les Menuires, het gebied waar skichalet Blanchot ligt, staat ook bekend om zijn onbeperkte off-piste mogelijkheden. Een compleet gebied voor zowel de beginner als de (ver)gevorderde.

Wil jij meer weten over wintersport in Frankrijk? Lees het hier!

  • Hoogste punt 3300 meter
  • 607 kilometer pistes
  • 269 liften
  • 5 funparken
  • 1 gletsjer
  • Dorpen in Les Trois Vallées o.a.: Les Menuires, La Tania, Courchevel, Méribel, Val Thorens, Saint Martin de Belleville, Orelle

Video

Frankrijk – Les Menuires Skichalet Blanchot

Prijzen & beschikbaarheid

Periode

*

*

Personen

Skichalet Blanchot - Les Menuires
Frankrijk > Les Trois Vallées - 3300 meter

Prijsberekening

Prijsberekening


Leuk? Deel dit chalet met je vrienden

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+